Top
Zamów zestawy Dietific - Dietific - Najlepszy Prozdrowotny Catering Dietetyczny Kraków
4138
page-template,page-template-full-width,page-template-full-width-php,page,page-id-4138,cookies-not-set,mkdf-bmi-calculator-1.1,mkd-core-1.2,wellspring-ver-2.1,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-dark-header,mkdf-header-style-on-scroll,mkdf-full-width-wide-menu,mkdf-header-standard-border-disable,mkdf-search-dropdown,mkdf-side-menu-slide-from-right,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Zamów za pomocą Formularza Zamówień

Składanie zamówień za pomocą formularza zamówień sprawia, że Biuro Obsługi Dietific otrzymuje od razu komplet danych potrzebnych do realizacji zamówienia - po szybkiej weryfikacji i potwierdzeniu możliwości realizacji pozostaje jeszcze tylko kwestia płatności oczekiwanie na pierwszy zestaw!

Zapraszamy do wypełnienia formularza zamówienia. Po kliknięciu w przycisk po prawej w osobnym oknie zostanie otwarty formularz (korzystamy z technologii Google Forms). Dzięki wypełnieniu formularza – komplet danych potrzebnych do realizacji zamówienia dotrze do naszego Biura Obsługi Klienta, które w godzinach obsługi internetowej (cały tydzień od 9:00 do 18:00) zweryfikuje poprawność zamówienia i prześle na podany adres email potwierdzenie jego przyjęcia lub prośbę o uzupełnienie danych wraz z informacją o cenie zamówienia jak i danymi do płatności – w tym linku do płatności błyskawicznej on-line.

Poniżej tymczasem znajdziesz kilka przydatnych informacji.

  • ważne terminy – czyli kiedy zamówić, żeby zacząć dietę jak najszybciej, w jakich terminach dokonywać zmiany harmonogramu itp.,
  • jak to działa – czyli schemat tego, czego możesz się spodziewać po Twoim cateringu,
  • płatność – informacje o możliwościach płatności za Twoją dietę,
  • regulamin świadczenia usług pod marką Dietific.

Zapraszamy do lektury!

Jak to działa?

Dietific-Zaplanuj-Dietę

WYBIERZ SWOJĄ DIETĘ

wybierz spośród 209 możliwych kombinacji - typu (np. dieta Active), rodzaju (np. wszystkie surowce bez ryb), wykluczeń (np. bezglutenowa) i kaloryczności. Lub poproś naszego dietetyka o pomoc w wyborze najbardziej pasującego do Ciebie pakietu!

Dietific-Zamów-Dietę

ZAMÓW SWÓJ ZESTAW

korzystając z formularza wybierz zestaw dla Ciebie, dowolną ilość - na jeden dzień, na 9 dni czy dowolną inną długość do 30 dni. Podaj dane dostawy - miejsce i przedział godzinowy i czekaj na zatwierdzenie zamówienia, po którym pozostanie tylko je opłacić i...

Dietific-Zdrowe-Żywienie

ZDROWO SIĘ ODŻYWIAJ

i osiągaj swoje cele dzięki dostarczonemu zestawowi. Ciesz się różnorodnością smaku, łatwą i wygodną formą i wolnym czasem, jaki Ci pozostanie, oszczędzony na zakupach, gotowaniu i zmywaniu!

Elastyczność

CIESZ SIĘ ELASTYCZNOŚCIĄ

bo w Dietific możesz bez problemu zawiesić dostawy, zmienić adres lub godziny dostarczania, a także zmienić pakiet diety na inny nawet w trakcie trwania zamówienia!

Ważne terminy!

ZAMAWIANIE I ODWOŁYWANIE DOSTAW

do godziny 17:00 na 2 dni przed datą dostawy

ZMIANA ADRESU I GODZINY DOSTAWY

do godziny 17:00 w dniu poprzedzającym dostawę

KONSULTACJE TELEFONICZNE

od poniedziałku do soboty 9:00 - 18:00

ZGŁOSZENIA SMS, E-MAIL, FORMULARZ ZAMÓWIEŃ

24 godziny na dobę Pracownik obsługi potwierdzi zgłoszenie w godzinach pracy BOK (codziennie, 9:00 - 18:00)

Kontakt z koordynatorem dostaw

tel. +48 797 400 930
codziennie
4:00 - 10:00

Kontakt z Biurem Obsługi Klienta

tel. +48 797 400 929
zamowienia@dietific.pl
poniedziałek - sobota 9:00 - 18:00

Regulamin

Ponieważ podczas składania zamówienia poprosimy Cię o zaakceptowanie postanowień regulaminu, prosimy o zapoznanie się z tym dokumentem.

Wystarczy kliknąć w przycisk po prawej, żeby otworzył się regulamin w pełnej wersji, w formie pliku PDF.