Dostawy na terenie Warszawy

Dietific pochodzi z Krakowa, gdzie od ponad 8 lat dostarcza klientom pyszne i zdrowe posiłki. Warszawa i jej okolice to dla nas nowość – mamy nadzieję, że sprostamy Waszym wymaganiom w zakresie dostawy, choć z racji dużo większego rozmiaru miasta i natężenia ruchu zasady dostaw w tym rejonie muszą być odpowiednio dostosowane. Specjalnie dla Was wybraliśmy do współpracy poważną firmę transportową z dużym doświadczeniem w realizacji dostaw na terenie Warszawy i pobliskich miejscowości.
Dostawy realizujemy na terenie całej Warszawy oraz wielu okolicznych miejscowości takich jak Marki, Wołomin, Otwock, Piaseczno, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki. Dokładny zakres dostaw prezentujemy na mapie rejonu dostaw poniżej - mapka umożliwia również wyszukanie swojego adresu.

Jeżeli tylko istnieje taka możliwość to realizujemy dostawy także poza zaznaczonym obszarem dostaw, każdorazowo ustalając dokładne warunki dostawy.

Dostawy poza samą Warszawą oznaczone kolorystycznie mogą być ograniczone czasowo lub wiązać się z dodatkową opłatą o czym każdorazowo informujemy przed przyjęciem zamówienia do realizacji.

Godziny dostaw:
na terenie całej Warszawy dostawy odbywają się od 1:00 – 8:30, przy czym klient wybiera do której godziny dostawa musi być zrealizowana np. do 6:00 lub 7:30,
okolice Warszawy – dostawy odbywają się od 1:00 – 5:30, również w tym wypadku klient wybiera godzinę do której dostawa ma być zrealizowana np. do 4:30 lub 5:00.

Wszystkie dostawy realizowane są w systemie „pod drzwi” w związku z czym zalecamy przekazanie kurierowi odpowiednich informacji pozwalających dostarczyć zestaw stosownie do Państwa potrzeb. W przypadku kiedy dostawa „pod drzwi” nie jest możliwa (a wiemy, że takie przypadki się zdarzają) prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia przebiegu dostawy. Jeżeli zestawy mają być zostawione w miejscu, które jest zamknięte w godzinach wczesno porannych prosimy o kontakt i ustalenie odpowiednich godzin dostawy.

Zapraszamy do zamawiania!

O czym warto pamiętać wybierając sposób dostawy?

  • godzinę dostawy należy tak wybierać, aby jej przedział kończył się ZANIM muszą Państwo wyjść z domu (przynajmniej 15 minut), gdyż kurier może dotrzeć w ostatnich minutach przedziału czasowego,
  • zestaw może być dostarczony pod Państwa drzwi (bez konieczności budzenia przez kuriera) – w tym celu należy kurierowi umożliwić samodzielne wejście na teren przez podanie kodu lub przekazanie klucza.
  • wybierając tryb dostawy „pod drzwi” zalecamy pozostawienie dla kuriera TORBY TERMICZNEJ, do której włoży zestaw w celu zachowania CIĄGŁOŚCI ŁAŃCUCHA CHŁODNICZEGO. Do naszych dań nie stosujemy żadnych konserwantów – temperatura pokojowa może więc szybko doprowadzić do pogorszenia jakości świeżych owoców i warzyw,
  • na poszczególne dni można ustalić inne adresy i godziny dostawy, można je także dowolnie zmieniać do godziny 17:00 w dniu poprzedzającym dostawę

Znajdź swój adres i sprawdź, czy dostarczamy w Twoją okolicę!

Rejon zaznaczony kolorem, to miejsca do których dostarczymy Twoje zestawy.