Dietific Kod Rabatowy dla nowych klientów

Wypróbuj najlepszy prozdrowotny catering dietetyczny na rynku. Zamów swój zestaw w promocyjnej cenie!
Dla nowych klientów przygotowaliśmy specjalny kod rabatowy -5% na każdy zestaw, do całego zamówienia:

Kod rabatowy: START

ZAMAWIAM

Jak to działa?

Wpisz kod podczas złożenia zamówienia
Wystarczy że wybierzesz miasto, dietę, kaloryczność, określisz terminy i miejsce dostaw, a w podsumowaniu zamówienia, w polu “Kod Rabatowy” wpiszesz START i gotowe.

Wykorzystaj w dowolnym momencie
Kod rabatowy działa w formularzu zamówienia oraz w Panelu Klienta Dietly. Nie ma żadnych ograniczeń czasowych, możesz wykorzystać go w dowolnym momencie.
ciesz się z Diety najwyższych standardów
Po opłaceniu zamówienia, możemy się cieszyć ze zdrowych i smacznych posiłków każdego dnia!
ZAMAWIAM

Nasza misja

Misją naszego cateringu dietetycznego jest Twoje zdrowie i samopoczucie. Zrobimy wszystko, żebyś był zadowolony ze współpracy z nami. Nasz catering dietetyczny posiada 23 różne warianty diet, między innymi: dla osób chcących pozbyć się nadmiarowych kilogramów, dedykowaną dla mam, bez glutenu i mleka, wege, czy dla sportowców. 

Zamawiając naszą dietę pudełkową możesz zmieniać terminy dostaw, wykluczać i dodawać posiłki. Jeżeli tylko jest to technicznie w zakresie naszych możliwości dostosujemy się do wszystkich Twoich życzeń i potrzeb!

Pudełka pełne skarbów

Im zakupiona dieta będzie dłuższa, tym cena za dietę będzie niższa. Dzięki naszej promocji zapłacisz jeszcze mniej za swój plan!

Nasze kody rabatowe to zachęta do spróbowania diety w Dietific i realizacji postanowień o zachowaniu zdrowego trybu życia. Im dłuższa będzie zakupiona dieta, tym więcej zaoszczędzisz.

Dla klientów mamy również program lojalnościowy, w którym możesz zbierać punkty, i wymienić je na rabaty. W ramach programu możesz wygenerować kody rabatowe do polecania naszego cateringu dietetycznego swoim znajomym. Kody rabatowe można używać w formularzu zamówień oraz w Panelu Klienta.

Wypróbuj Dietific - skorzystaj z kodu rabatowego START

Skomponuj swoje zestawy. Złóż szybkie i wygodne zamówienie online. 
ZAMÓW ONLINE
Możesz także zamawiać kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Nasi dietetycy doradzą przy wyborze rodzaju diety, wariantów i kaloryczności.
dietific.pl Reviews with ekomi-pl.com
menu-circle