Dietific – Kod Rabatowy

 Dietific Kod Rabatowy dla nowych klientów

Rozpocznij swoja zdrową dietę razem z Dietific. To catering dietetyczny, sprawdzony przez setki klientów w całej Polsce. Zamów swój zestaw w promocyjnej cenie!

Dla nowych klientów przygotowaliśmy specjalny kod rabatowy -5% na każdy zestaw, do całego zamówienia:

Kod rabatowy: START

Jak to działa?

To proste! Wystarczy że wybierzesz miasto, dietę, kaloryczność, określisz terminy i miejsce dostaw, a w podsumowaniu zamówienia, w polu “Kod Rabatowy” wpiszesz START i gotowe.

Kod rabatowy działa w formularzu zamówienia oraz w Panelu Klienta Dietly. Nie ma żadnych ograniczeń czasowych, możesz wykorzystać go w dowolnym momencie.

 

 Po opłaceniu zamówienia, możemy się cieszyć ze zdrowych i smacznych posiłków każdego dnia!

Misją naszego cateringu dietetycznego jest Twoje zdrowie i samopoczucie. Zrobimy wszystko, żebyś był zadowolony ze współpracy z nami. Nasz catering dietetyczny posiada 23 różne warianty diet, między innymi: dla osób chcących pozbyć się nadmiarowych kilogramów, dedykowaną dla mam, bez glutenu i mleka, wege, czy dla sportowców. Zamawiając naszą dietę pudełkową możesz zmieniać terminy dostaw, wykluczać i dodawać posiłki. Jeżeli tylko jest to technicznie w zakresie naszych możliwości dostosujemy się do wszystkich Twoich życzeń i potrzeb!

Dietific to catering dietetyczny działający w całej Polsce. Główne miasta do których dowozimy naszą dietę pudełkową to: Kraków, Warszawa, Katowice, Wrocław, Poznań, Łódź, Gdańsk, Gdynia i inne.

Im zakupiona dieta będzie dłuższa, tym cena za dietę będzie niższa. Dzięki naszej promocji zapłacisz jeszcze mniej za swój plan!

Nasze kody rabatowe to zachęta do spróbowania diety w Dietific i realizacji postanowień o zachowaniu zdrowego trybu życia. Im dłuższa będzie zakupiona dieta, tym więcej zaoszczędzisz.

Dla klientów mamy również program lojalnościowy, w którym możesz zbierać punkty, i wymienić je na rabaty. W ramach programu możesz wygenerować kody rabatowe do polecania naszego cateringu dietetycznego swoim znajomym. Kody rabatowe można używać na naszej stronie, w formularzu zamówień oraz w Panelu Klienta Dietly

Regulamin promocji 

Aby poznać szczegóły dotyczące zamówień i aktualnych promocji zapoznaj się z obowiązującym regulaminem.

Wypróbuj Dietific - skorzystaj z kodu rabatowego START

Skomponuj swoje zestawy w Panelu Zamówień. Możesz także zamawiać kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Nasi dietetycy doradzą przy wyborze rodzaju diety, wariantów i kaloryczności.

ZAMÓW ONLINE

Decyzja podjęta? Żłóż szybkie i wygodne zamówienie przez formularz online.

+48 797 400 929

Zastanawiasz się, co wybrać? Skonsultuj się telefonicznie z dietetykiem (pon-sob 9:00-18:00).

ZAMOWIENIA@DIETIFIC.PL

Preferujesz kontakt mailowy? Napisz do nas, aby dopytać o szczegóły lub złożyć zamówienie.