O nas - Catering Dietetyczny Dietific

Dietific to firma oferująca najlepszy catering dietetyczny w Krakowie oraz na terenie Aglomeracji Śląskiej. Ale nie tylko. Dostarczamy nasze diety także do Warszawy, Poznania, Wrocławia, Trójmiasta i wielu innych miejsc w Polsce!

Diety Zdrowa Energia są autorskim programem dr Krystyny Pogoń – dietetyka oraz technologa żywności. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych dietetyków, technologów żywności i kucharzy. Posiłki przygotowane przez nas są zbilansowane i dopasowane do potrzeb najbardziej wymagających klientów.

Tworzymy dietę dopasowaną do Twoich potrzeb

Dietific powstał w 2013 roku. W naszej ofercie posiadamy szereg różnych wariantów diety, między innymi: dla osób chcących pozbyć się nadmiarowych kilogramów, dedykowaną dla mam, niskoglikemiczną, o obniżonej zawartości węglowodanów, bez glutenu i mleka, wege, czy dla sportowców. Zestawy cateringu dietetycznego Zdrowa Energia cechują się zbilansowaniem zgodnym z wymaganiami IŻŻ i FAO/WHO. Składniki które wybieramy podczas przygotowywania posiłków są świeże i najwyższej jakości. Przykładem są ryby z łowisk aprobowanych przez WWF. Wybierając naszą dietę masz pewność, że jesz zdrowo. W naszym przypadku zdrowo oznacza również smacznie i kolorowo.

Nasze diety

WYBÓR MENU
ZBILANSOWANE DIETY NA KAŻDY DZIEŃ
DLA AKTYWNYCH
DIETA ODCHUDZAJĄCA
DO ZADAŃ SPECJALNYCH

Zdrowa dieta pudełkowa – gdzie dowozimy?

Zestawy z wybraną dietą dostarczamy w godzinach porannych we wszystkie dni powszednie, a także w soboty na dwa dni weekendu. Napisz do nas w celu wyboru preferowanych godzin, i razem z kurierami nasz zespół postara się dobrać najbardziej optymalne warunki dostawy.

Dbamy o niezawodność dostaw, aby klienci mieli pewność, że wybrali najlepszy ze wszystkich cateringów dietetycznych. Nasza platforma zamówień pozwala na założenie własnego konta z możliwością edycji adresu. Dietific to fit catering z dostawą do ponad 600 miast i miejscowości, w tym do: Warszawy, Krakowa, Łodzi, Gdańska, Poznania, Wrocławia, Katowic i wielu innych.

Dostarczamy również na trasie Kraków – Zakopane (Myślenice, Rabka, Nowy Targ, Zakopane) i na trasie Kraków – Rzeszów (Niepołomice, Bochnia, Brzesko, Tarnów i Rzeszów)

Zobacz wszystkie na stronie ‚Rejony Dostaw’.

Dieta pudełkowa doceniona nagrodami

 • Firma Przyjazna Klientowi

 • Zdrowa Marka roku 2021

 • Laur Klienta - Odkrycie Roku 2021

 • Best of Health & Beauty

 • Dietific Zdrowa Marka 2021
 • Dietific Laur Odkrycie Klienta 2021
 • Dietific nagroda Best of Health and Beauty 2020
 • Firma Przyjazna Klientowi jest najlepiej rozpoznawalnym i najdłużej istniejącym na polskim rynku programem badawczo-certyfikacyjnym, nagradzającym przedsiębiorstwa za najwyższą jakość obsługi klienta. Jest przyznawana na podstawie wyników z ankiet wypełnionych przez klientów. W 2021 roku wzięliśmy po raz pierwszy udział w badaniu. Cieszymy się ogromnie i dziękujemy, że nasi Klienci przyznali nam najwyższe noty za jakość naszej obsługi!
 • Zdobywca tytułu Zdrowa Marka Roku to firma godna zaufania, posiadająca produkty najwyższej jakości, korzystająca z nowoczesnych technologii i wprowadzająca innowacyjne rozwiązania dla konsumentów.

  Zdrowa Marka Roku – Zaufanie i Bezpieczeństwo jest wyrazem uznania za wysiłek wkładany przez firmę w celu dostosowania produktów i usług do najwyższych standardów. Wyróżnia firmy, których propozycje są nieodzownym elementem świata zdrowia – wysokiej jakości, bezkonkurencyjne i jedyne w swoim rodzaju.
 • Istniejemy co prawda już 8 lat, ale nadal miło jest być Odkryciem Roku 2021.

  Pandemia, dla wszystkich, była i jest dużym wyzwaniem. Tym bardziej cieszy nas ta nagroda, akurat teraz. W tym trudnym czasie pracowaliśmy podwójcie ciężko i czuliśmy się podwójnie odpowiedzialni za Wasze zdrowie. I podwójnie szczęśliwi, że możemy Wam pomagać na co dzień. W pielęgnowaniu zdrowego trybu życia, w godzeniu pracy ze zdalnym nauczaniem pociech... W trzymaniu formy, nawet gdy zamknięte były siłownie i baseny.

 • Best of Health & Beauty to ogólnopolski program, który wyłania i nagrodza najlepszych w branży. W programie nagradzane są firmy, które zapewniają najlepszej jakości produkty z zachowaniem najwyższych standardów obsługi.
CATEROMARKET.PL
4.9/5
zdaniem 147 recenzentów
DIETLY.PL
4.9/5
 zdaniem 8412  recenzentów
GOOGLE.PL
4.8/5
zdaniem 138 recenzentów
 • Jedzenie wykwintne, zdrowe i pięknie podane.
  Dbają nawet o estetyczne ułożenie składników w pudełku! Korzystam wraz z żoną już od ponad roku i jesteśmy zachwyceni zarówno posiłkami jak i indywidualną obsługą klienta
  MICHAŁ
 • Dietific to catering stworzony, żeby karmić szczęściem!
  Różnorodność dań i składników wciąż mnie zaskakuje, dlatego jedząc kolację, już myślę o śniadaniu ;)
  MONIKA

Znajdź nas w mediach społecznościowych

Masz konto w social media i chcesz sprawdzać na bieżąco, jakie oferty sezonowe mamy w swoim menu? Nasz Facebook i Instagram czeka na Ciebie! Oczywiście, oprócz danych o dietach i składnikach, możesz zobaczyć, jak wyglądają posiłki wybranej przez Ciebie diety.

Sprawdź także opinie naszych klientów, którzy codziennie chcą jeść fit catering ekologiczny – smacznie i zdrowo!

Biuro Obsługi i dane kontaktowe

DTFC Eat Good Sp. z o. o. Sp. K.
Catering Dietetyczny Dietific.pl


Godziny obsługi klienta
Poniedziałek - Sobota: 6:00-18:00
Niedziela: nieczynne

Obsługa Telefoniczna
tel. +48 797 400 929

Obsługa Internetowa
zamowienia@dietific.plRegulaminPolityka prywatności
TU JESTEŚMY
dietific.pl Reviews with ekomi-pl.com
menu-circle