Regulamin promocji dla pacjentów Sublimed

Regulamin

  1. Pacjenci korzystający z usług medycznych i oferty zabiegów estetycznych Sublimed mogą otrzymać kod rabatowy upoważniający do skorzystania z oferty Dietific w promocyjnej cenie.
  2. Promocja trwa do 31 grudnia 2023 i może zostać przedłużona na kolejny okres.
  3. W celu skorzystania z promocji pacjent kliniki Sublimed musi uzyskać jednorazowy kod rabatowy podczas wizyty w Sublimed
  4. Kod upoważnia do 15% zniżki na dowolne usługi Dietific i jest jednorazowy (jeden kod może zostać wykorzystany tylko 1 raz). Kod należy wykorzystać podczas składania zamówienia na stronie www.dietific.pl lub w aplikacji mobilnej Dietific.
  5. Dodatkowo osoba korzystająca z kodu w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia uzyska podwojenie punktów w programie lojalnościowym Dietific, które mogą zostać wykorzystane do obniżenia ceny kolejnych zamówień.
  6. Usługi w ramach promocji świadczone są zgodnie z warunkami ogólnymi świadczenia usług przez Dietific zawartymi w Regulaminie świadczenia usług 

Zamów swoją dietę

Skomponuj swoje zestawy. Złóż szybkie i wygodne zamówienie online. 
ZAMÓW ONLINE
Możesz także zamawiać kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Nasi dietetycy doradzą przy wyborze rodzaju diety, wariantów i kaloryczności.

Biuro Obsługi i dane kontaktowe

DTFC Eat Good Sp. z o. o. Sp. K.
Catering Dietetyczny Dietific.pl


Godziny obsługi klienta
Poniedziałek - Sobota: 6:00-18:00
Niedziela: nieczynne

Obsługa Telefoniczna
tel. +48 797 400 929

Obsługa Internetowa
zamowienia@dietific.plRegulaminPolityka prywatności
TU JESTEŚMY
dietific.pl Reviews with ekomi-pl.com
menu-circle