Dostawy na trasie Kraków – Rzeszów

Dietific został stworzony z myślą o zapewnieniu zdrowych i zbilansowanych posiłków wszystkim, którzy są zabiegani lub po prostu chcą oszczędzić czas na gotowanie. Nasze posiłki przygotowujemy i dostarczamy do Waszych drzwi już od 6 lat.
Dostarczamy nasze diety do miast na trasie z Krakowa do Rzeszowa. Catering dietetyczny w Niepołomicach, Bochni, Brzesku, Tarnowie i Rzeszowie dostarczany w obrębie granic administracyjnych tych miast.

Nasza autorska dieta Zdrowa Energia dostępna jest w 20 spersonalizowanych wariantach

Diety z możliwością wyboru menu

Diety do zadań specjalnych

Diety wykluczeniowe w szczególnej trosce o zdrowie

Zamów Online

Dieta pudełkowa - atrakcyjna oferta i szeroki wybór

Catering dietetyczny w mieście Rzeszów gwarantuje codzienne dostawy do domu klienta. Menu, dodatkowe informacje, oferty oraz cennik znajdziesz na naszej stronie internetowej. Nasze diety dostarczamy również na teren okolicznych miast: Niepołomice, Bochnia, Brzesko, Tarnów.

Catering dietetyczny to rozwiązanie wygodne oraz idealne zbilansowane. Jest doskonałym sposobem na smaczne i zdrowe posiłki dla osób zabieganych. Nie będziesz musiał już spożywać posiłków w biegu, co pozwoli ci poświecić dodatkowy czas na relaks lub hobby.

Dlaczego warto zainteresować się cateringiem dietetycznym?

Catering dietetyczny to przede wszystkim różnorodność posiłków i gwarancja zbilansowanej diety – nasze posiłki są przygotowywane przez zespół dietetyków, którzy dbają nie tylko o najwyższej jakości składniki, ale i sam wygląd dań.

Wśród 20 dostępnych wariantów diet można znaleźć dietę bezglutenową, wegetariańską czy bez laktozy. Kaloryczność dobrana jest do potrzeb klientów.

Zamów catering dietetyczny na terenie Rzeszowa z dostawą do domu, aby zaoszczędzić mnóstwo czasu oraz zadbać o zdrową dietę.