Dostawy na trasie Kraków – Zakopane

Chcesz odżywiać się zdrowo, próbować nowych smaków, ale czas jest dla Ciebie ograniczeniem?
Wypróbuj catering dietetyczny Dietific - gwarantujemy zbilansowane posiłki, idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Dostarczamy do miast na trasie z Krakowa do Zakopanego. Są to: Myślenice, Rabka, Nowy Targ i Zakopane w obrębie ich granic administracyjnych.
Wypad w góry? Nie musisz rezygnować z cateringu! Przenieś swoją dostawę do Zakopanego.

Nasza autorska dieta Zdrowa Energia dostępna jest w 20 spersonalizowanych wariantach

Diety z możliwością wyboru menu

Diety do zadań specjalnych

Diety wykluczeniowe w szczególnej trosce o zdrowie

Zamów Online

Dieta pudełkowa - atrakcyjna oferta i szeroki wybór

Catering dietetyczny w Zakopanem gwarantuje codzienne dostawy do domu klienta. Menu, dodatkowe informacje, oferty oraz cennik znajdziesz na naszej stronie internetowej. Dieta pudełkowa sprawi, że poczujesz się fit oraz pomoże ci jeść 5 zalecanych porcji warzyw i owoców dziennie. Nasz catering dostarczamy również do okolicznych miast takich jak Myślenice, Rabka Zdrój i Nowy Targ.

Catering dietetyczny to rozwiązanie wygodne oraz idealne zbilansowane. Jest doskonałym sposobem na smaczne i zdrowe posiłki dla osób zabieganych. Nie będziesz musiał już spożywać posiłków w biegu, co pozwoli ci poświecić dodatkowy czas na relaks lub hobby.

Dlaczego warto zainteresować się cateringiem dietetycznym?

Catering dietetyczny daje nam różnorodność produktów oraz smaczne jedzenie, które trafi w gusta nawet osób wymagających. Teraz dostarczamy również na terenie Zakopanego, jak i Myślenic, Rabki Zdrój i Nowego Targu. W naszej ofercie posiadamy zbilansowane diety, w której nie brakuje ryb, owoców i warzyw, jak i diety w wersji bez glutenu, mleka, czy wegetariańską. Diety są dostępne w wielu wariantach kalorycznych.

Zamów catering dietetyczny na terenie Zakopanego z dostawą do domu, aby zaoszczędzić mnóstwo czasu oraz zadbać o zdrową dietę. Dieta pudełkowa przygotowana przez naszych dietetyków jest nie tylko smaczna i mało kaloryczna, ale doda ci zdrowia i energii. Pozwoli ci zacząć każdy dzień od różnorodnych i smacznych posiłków.