2021-12-30

Wychodzenie z anoreksji – rozmowa z Patrycją

Zaburzenie odżywiania to problem, który dotyka coraz więcej osób, niestety w coraz młodszym wieku. Z początku bardzo często jest on bagatelizowany, tymczasem może przynieść poważne, nawet śmiertelne powikłania. Dlatego tak bardzo ważne jest, aby jak najwcześniej rozpocząć terapię, odpowiednio dobraną do potrzeb osoby.

W przypadku Patrycji, terapia składała się z 3 elementów: praca z psychoterapeutką, praca z dietetyczką oraz nasza dieta pudełkowa.

Brzmi prosto, ale nie było.

Patrycja szczerze opowiada o tym, co przyczyniło się do rozwoju choroby, o jej trudnych (wręcz momentami zagrażających życiu) etapach oraz próbach wychodzenia z choroby - co zawiodło, co ostatecznie pomogło. Jak wyglądała jej osobista droga do tego.

Wywiad trwa prawie 2 godziny. W paru miejscach, momentami, zawiodła nas technologia. Ale (poza wycięciem paru pierwszych minut, gdzie Panie poznają się lepiej i rozkręcają przed kamerą),  postanowiliśmy udostępnić Wam ten wywiad w całości i bez żadnych dubli. Tej historii nie da się tak samo opowiedzieć krócej i w wyreżyserowany sposób. Liczy się w niej każdy szczegół i autentyczna chęć Patrycji, aby pomóc swoją opowieścią.

Mamy nadzieję, że historia Patrycji pomoże innym, wskaże drogę, da nadzieję. Jest też żywym dowodem na to, że nigdy nie należy się poddawać - zawsze jest jakiś sposób.

Ewę Cisło możecie bliżej poznać na jej stronie http://www.ewa.cislo.pl

Jeżeli ktoś z Was natomiast czuje, że chciałby skontaktować się z naszą bohaterką - chętnie przekażemy taką prośbę dalej do Patrycji.

Znajdź nas w mediach społecznościowych

Masz konto w social media i chcesz sprawdzać na bieżąco, jakie oferty sezonowe mamy w swoim menu? Nasz Facebook i Instagram czeka na Ciebie! Oczywiście, oprócz danych o dietach i składnikach, możesz zobaczyć, jak wyglądają posiłki wybranej przez Ciebie diety.

Sprawdź także opinie naszych klientów, którzy codziennie chcą jeść fit catering ekologiczny – smacznie i zdrowo!

Zamów swoją dietę

Skomponuj swoje zestawy. Złóż szybkie i wygodne zamówienie online. 
ZAMÓW ONLINE
Możesz także zamawiać kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Nasi dietetycy doradzą przy wyborze rodzaju diety, wariantów i kaloryczności.

Biuro Obsługi i dane kontaktowe

DTFC Eat Good Sp. z o. o. Sp. K.
Catering Dietetyczny Dietific.pl


Godziny obsługi klienta
Poniedziałek - Sobota: 6:00-18:00
Niedziela: nieczynne

Obsługa Telefoniczna
tel. +48 797 400 929

Obsługa Internetowa
zamowienia@dietific.plRegulaminPolityka prywatności
TU JESTEŚMY
dietific.pl Reviews with ekomi-pl.com
menu-circle