Top
Dieta pudełkowa Zdrowa Energia Balance - Dietific
4869
page-template,page-template-full-width,page-template-full-width-php,page,page-id-4869,cookies-not-set,mkdf-bmi-calculator-1.1,mkd-core-1.2,wellspring-ver-2.1,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-dark-header,mkdf-header-style-on-scroll,mkdf-full-width-wide-menu,mkdf-header-standard-border-disable,mkdf-search-dropdown,mkdf-side-menu-slide-from-right,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Dieta
Zdrowa Energia Balance

Zdrowa Energia Balance to naturalne pakiety dietetyczne będące wynikiem doświadczenia i najnowszej, ale odpowiednio potwierdzonej dowodami, wiedzy z zakresu żywienia człowieka.

Ten autorski program przygotowany przez dr Krystynę Pogoń czerpie co najlepsze dla zdrowia w oparciu o wzorce diety śródziemnomorskiej jednocześnie dopasowanej do uwarunkowań żywieniowych w klimacie umiarkowanym.

Posiłki w tych pakietach bazują tylko na naturalnych produktach będących źródłem bogatego kompleksu składników odżywczych i bioaktywnych. Wiele ze stosowanych w daniach produktów zaliczane jest do superfoods ze względu na swoje wyjątkowe, pozytywne oddziaływanie na zdrowie. Zestawy cateringu dietetycznego Zdrowa Energia cechują się zbilansowaniem zgodnym z wymaganiami IŻŻ i FAO/WHO i mogą być stosowane z powodzeniem przez dowolnie długi okres czasu jako codzienne zdrowe i smaczne żywienie dla osób dysponujących małą ilością czasu na przygotowywanie naturalnych i zdrowych posiłków.

Zdrowa Energia Balance występuje w wariancie Complete co oznacza, że znajdziesz w nim składniki ze wszystkich zdrowych grup produktów spożywczych skomponowane wyjątkowo dla Twojego zdrowia.

Zamów Online

Dostępne warianty

Complete

bogactwo zdrowych surowców pełnych wartościowych składników odżywczych

warzywa i owoce

pełnoziarniste produkty zbożowe

naturalny nabiał, jaja od szczęśliwych kur

orzechy, pestki, nasiona i zdrowe oleje roślinne

ryby, mięso, nasiona roślin strączkowych

świeże zioła i przyprawy z bogactwem składników bioaktywnych

Dostępne kaloryczności - cena za zestaw 5 posiłkowy

 • 1200 - 1300 kcal

 • 61/59 zł

  1 dzień / 20+ dni
 • 1400 - 1500 kcal

 • 63/61 zł

  1 dzień / 20+ dni
 • 1600 - 1700 kcal

 • 65/63 zł

  1 dzień / 20+ dni
 • 1800 - 1900 kcal

 • 67/65 zł

  1 dzień / 20+ dni
 • 2000 - 2100 kcal

 • 69/67 zł

  1 dzień / 20+ dni
 • 2400 - 2500 kcal

 • 75/73 zł

  1 dzień / 20+ dni

Opcje dodatkowe

➤ Każdy wykluczony posiłek -5 zł / dzień

➤ Sztućce jednorazowe (kompostowalne) +2 zł / dzień

➤ Opakowanie z tworzyw naturalnych +5 zł / dzień

Zamów Online

Zapoznaj się z menu zestawów Dietific na najbliższe 3 dni

dziś

dzis
ŚNIADANIEŚNIADANIE 2OBIADPODWIECZOREKKOLACJA

jutro

jutro
30.03.2020
ŚNIADANIEŚNIADANIE 2OBIADPODWIECZOREKKOLACJA
CompletePancakes dyniowo-borówkowe z jogurtem cytrynowym i konfiturą truskawkowąKrem warzywny z porem z dodatkiem pesto z rucoli i wędzonym twarożkiemRoladka z indyka z cukinią i fetą z pomidorowym kaszotto jaglanym i surówką z selera, oliwek i oreganoBiszkopt rafaello z kremem mango i konfiturą malinowąKolorowe gnocchi z sosem paprykowym z blanszowanym jarmużem

za 2 dni

za 2 dni
31.03.2020
ŚNIADANIEŚNIADANIE 2OBIADPODWIECZOREKKOLACJA
Complete#REF!#REF!#REF!#REF!#REF!