Zyskaj zdrowie i dodatkowe korzyści!

SKARBONKA
Zbieraj punkty!
Odbieraj nagrody!
PROGRAM POLECEŃ
Poleć Dietific!
Odbieraj extra zniżki!
KAFETERIA
Zamawiaj diety!
Odbieraj nagrody!

SPRAWDŹ JAK DZIAŁA PROGRAM LOJALNOŚCIOWY DIETIFIC

Korzystając z diet Dietific możesz cieszyć się korzyściami naszego wyjątkowego programu lojalnościowego i licznych promocji!
Każdy z naszych klientów otrzymuje dostęp do wirtualnej skarbonki, w której gromadzone są punkty programu lojalnościowego. Zebrane punkty to dodatkowy rabat, który obniża wartość składanych przez Ciebie zamówień.
Punkty możesz otrzymać za wyrażenie zgód marketingowych, składane zamówienia, oceniane posiłki i za polecanie Dietific swoim znajomym!
Wszystkie ważne informacje o zasadach funkcjonowania skarbonki znajdziesz poniżej!

Jako element Programu Lojalnościowego wprowadziliśmy Kafeterię. Do każdego zamówienia o wartości minimum 1000 zł otrzymasz od nas dostęp do jednej z wybranych aplikacji jak Legimi, Audioteka, Onet Premium, Mentorist, Supermemo. Wykorzystaj miło czas, którego nie musisz przeznaczać na gotowanie i zmywanie!

W Dietific dbamy o Twoją prywatność.
Jeżeli chcesz być zawsze na bieżąco i otrzymywać informacje o rabatach, promocjach i nowościach pamiętaj, żeby wyrazić zgody marketingowe w Panelu Klienta!

TWOJA SKARBONKA

Jako nasz klient otrzymujesz zawsze zniżki do wykorzystania w kolejnym zamówieniu!

JAK ZBIERAĆ PUNKTY?
+ 10 pkt za każde wydane 10zł
+ 20 pkt za ocenę posiłku w Panelu Klienta
+ 1000 pkt za wyrażenie zgód marketingowych
+ 5000 pkt za dodanie zdjęć do opinii w google maps
+ 5% wartości zamówień Twoich znajomych w punktach
Podwajamy punkty za zamówienie jeżeli składasz więcej zamówień z dostawą na ten sam adres
JAK WYDAWAĆ PUNKTY?
- 10 zł od wartości Twojego zamówienia
za każde wydane 1000 punktów
PROGRAM POLECEŃ
Poleć Dietific swoim znajomym! Przekaż im specjalny kod rabatowy i odbierz korzyści dla siebie!
RAZEM SMAKUJE LEPIEJ!
KAFETERIA
Spędzaj miło wolne chwile dzięki Dietific!
Jak to działa?
•Składasz zamówienie na dowolne usługi Dietific tak, aby wartość Twojego koszyka była równa co najmniej 1000 zł.
Po opłaceniu zamówienia przesyłamy informację do naszego partnera (Easypartnering), który wysyła do Ciebie zaproszenie do skorzystania z nagrody.

•Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalne nagrody w postaci 30 dni darmowego abonamentu na jedną z wybranych subskrypcji: Onet Premium, Legimi, Audioteka, SuperMemo, Mentorist

•Każde złożone zamówienie o wartości 1000 zł lub więcej upoważnia Cię do odebrania jednej nagrody. Jeżeli złożysz kilka zamówień w tym samym miesiącu możesz korzystać jednocześnie z kilku nagród.

•Cieszysz się wolnym czasem wykorzystując go w wyjątkowy sposób dzięki dostępowi do relaksujących i rozwijających usług!
Zamówienia dla których została wykorzystana nagroda można zawiesić przekazując punkty do skarbonki, ale nie można zupełnie anulować ich realizacji ze zwrotem środków.
Jakie nagrody możesz odebrać?
Ważne zasady Programu Lojalnościowego
  • Punkty lojalnościowe otrzymane jako bonus do zamówienia naliczane są wyłącznie od wartości wpłaconych za zamówienie do Dietific środków pieniężnych.
  • Punkty lojalnościowe zdobyte jako nagrody w programie lojalnościowym NIE MOGĄ zostać wypłacone w postaci środków finansowych na konto klienta. Punkty lojalnościowe mogą być wykorzystane wyłącznie na zakup usług (diet lub nagród rzeczowych) oferowanych przez Dietific.
  • Punkty lojalnościowe można przekazać na rzecz innych użytkowników programu lojalnościowego.
  • Dietific zastrzega sobie prawo do usunięcia punktów zdobytych jako nagroda w programie lojalnościowym jeżeli klient nie wykorzysta ich w okresie 12 miesięcy od momentu ich przyznania.
  • Skarbonka, w której zbierasz punkty stanowi system rozliczania z cateringiem dietetycznym Dietific. Jeżeli potrzebujesz bezterminowo zawiesić swoje zamówienie możesz przenieść jego równowartość do skarbonki. Jeżeli zmieniasz swoje zamówienie na inny pakiet to różnica wynikająca ze zmiany wartości diety zostanie zwrócona do Twojej skarbonki.

Dołącz do rodziny Dietific

Skomponuj swoje zestawy. Złóż szybkie i wygodne zamówienie online. 
ZAMÓW ONLINE
Możesz także zamawiać kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Nasi dietetycy doradzą przy wyborze rodzaju diety, wariantów i kaloryczności.
dietific.pl Reviews with ekomi-pl.com
menu-circle