Dieta Keto GreenPower

Podążasz za trendami żywieniowymi i chcesz spróbować czegoś nowego? Dieta Keto GreenPower to zdrowe tłuszcze, mięso i ryby oraz moc kolorowych warzyw!
ZAMAWIAMPOTRZEBUJĘ KONSULTACJI
Dieta ketogeniczna to rozwiązanie dla osób o szczególnych potrzebach – jej pozytywne działanie w różnych schorzeniach zostało udowodnione naukowo. Dieta ketogeniczna to także to bardzo skuteczny sposób na redukcję masy ciała i poprawę wyników w sporcie. Jeżeli czujesz, że tradycyjnie zbilansowana dieta nie jest dla Ciebie, to Keto GreenPower może być właśnie tym czego potrzebujesz!

Dieta ketogeniczna dostarcza przede wszystkim dużych ilości tłuszczu, natomiast znacząco ogranicza podaż węglowodanów. Dzięki temu powstają w organizmie ketony, czyli związki będące alternatywnym do glukozy źródłem energii dla organizmu. To z kolei wpływa na zupełnie inne odczuwanie sytości i głodu oraz sposób zachodzenia przemian metabolicznych.

Nasi dietetycy zadbali o to, żeby dieta Keto GreenPower od Dietific była urozmaicona, a ciekawie skomponowane menu spełniało zachcianki nawet najbardziej wybrednego smakosza. Keto GreenPower to nasza autorska propozycja łącząca zasady diety ketogenicznej z wyjątkowym bogactwem zielonych i kolorowych warzyw (z niewielką ilością owoców). Dzięki temu dania są nie tylko smaczne, ale dostarczają większe ilości związków bioaktywnych takich jak antyoksydanty, witaminy i minerały – niezbędne dla prawidłowej pracy organizmu i wspierania odporności.

Ze względu na wysoką zawartość warzyw dieta cechuje się zawartością węglowodanów ogółem do 15% podaży energii, ale spełniona jest zasada, że węglowodany netto nie przekraczają 10% dziennej podaży energii.

Dieta Keto GreenPower mobile

Poznaj Dietę Keto GreenPower
i sprawdź czym się wyróżnia spośród innych diet

Już dziś zamów dietę Keto GreenPower i przekonaj się, czy taki model żywienia jest właśnie dla Ciebie!

Uwaga! Dieta ketogeniczna jest specyficznym i restrykcyjnym modelem żywienia. Przed zastosowaniem takiej diety sugerujemy konsultację z Twoim lekarzem i przeprowadzenie oceny Twojego stanu zdrowia. U niektórych może ona też wywołać uczucie dyskomfortu w obrębie przewodu pokarmowego, które jest częstym i naturalnym efektem stosowania diety ketogenicznej w początkowej fazie – gdyż organizm przedstawia się na zupełnie inny tryb funkcjonowania. Warto jednak wszelkie wątpliwości i objawy skonsultować ze specjalistą.

Nasi dietetycy chętnie odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania!
ZAMAWIAM

Sprawdź co o DIETIFIC mówią Ci, którzy już nam zaufali

dietific.pl Reviews with ekomi-pl.com

Dostępne kaloryczności - cena za zestaw 4 posiłkowy

 1400 kcal
100/98
zł/dzień | subskrypcja
1800 kcal
105/102
zł/dzień | subskrypcja
2000 kcal
107/105
zł/dzień | subskrypcja
2400 kcal
113/111
zł/dzień | subskrypcja
2600 kcal
115/113
zł/dzień | subskrypcja
ZAMAWIAM Online

Dodatkowe Informacje

➤ Zamawiając zestawy zbierasz punkty w programie lojalnościowym + 50 pkt za każde wydane 50 zł
➤ Przy zamówieniu 2 zestawów jednocześnie pod ten sam adres - podwajamy punkty w programie lojalnościowym za Twoje zamówienie (punkty pojawią się na koncie w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia)
➤ Chcesz sprawdzić naszą dietę? Skontaktuj się z obsługą i odbierz rabat na zestaw testowy!

Oceny naszych diet

CATEROMARKET.PL
4.9/5
zdaniem 127 recenzentów
DIETLY.PL
4.9/5
 zdaniem 7742 recenzentów
GOOGLE.PL
4.8/5
zdaniem 128 recenzentów

Zamów swoją dietę

Skomponuj swoje zestawy. Złóż szybkie i wygodne zamówienie online. 
ZAMÓW ONLINE
Możesz także zamawiać kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Nasi dietetycy doradzą przy wyborze rodzaju diety, wariantów i kaloryczności.

Biuro Obsługi i dane kontaktowe

DTFC Eat Good Sp. z o. o. Sp. K.
Catering Dietetyczny Dietific.pl


Godziny obsługi klienta
Poniedziałek - Sobota: 6:00-18:00
Niedziela: nieczynne

Obsługa Telefoniczna
tel. +48 797 400 929

Obsługa Internetowa
zamowienia@dietific.plRegulaminPolityka prywatności
TU JESTEŚMY
dietific.pl Reviews with ekomi-pl.com
menu-circle