Dieta Low Carb

Wybieraj posiłki jak w najlepszej restauracji zawsze w zdrowej odsłonie!
ZAMAWIAMPOTRZEBUJĘ KONSULTACJI
Chcesz ograniczyć ilość węglowodanów w codziennym żywieniu, ale dieta ketogeniczna jest dla Ciebie zbyt restrykcyjna? Musisz zrezygnować z posiłków wysokowęglowodanowych, ale nie chcesz całkowicie rezygnować ze słodkości? Spróbuj naszego planu LOW CARB!

Głównym założeniem pakietu Low Carb od Dietific jest podobnie jak w przypadku diety Keto GreenPower ograniczenie poziomu węglowodanów, na rzecz białka i zdrowych tłuszczów. W tym przypadku mamy jednak do czynienia z mniej restrykcyjną i przyjemniejszą dla początkujących dietą niskowęglowodanową.

Pomimo, iż w diecie została ograniczona ilość węglowodanów, nasi dietetycy zadbali aby nie zabrakło w niej odpowiedniej ilości warzyw i owoców, a także cennych dla zdrowia i ciała superfoods i antyoksydantów. Jesteśmy przekonani, że odpowiednio zbilansowana dieta wpłynie na Twoje dobre samopoczucie i dostarczy dużo zdrowej energii na nawet najbardziej wymagające dni.

Dla kogo polecana jest dieta Low Carb?
Polecana jest głównie dla osób chcących zredukować masę ciała oraz osób aktywnych, które planują rozbudowę tkanki mięśniowej. Stosowanie diety niskowęglowodanowej przyniesie także korzyści osobom mającym problemy ze stabilnością gospodarki węglowodanowej.

Boisz się, że nie każdy posiłek przypadnie Ci do gustu?
Mamy świetną wiadomość! Dieta LowCarb to dieta z wyborem menu! Posiłki z tego pakietu możesz dowolnie wymieniać z posiłkami z menu diety Keto GreenPower.

Dieta Keto GreenPower mobile

Sprawdź co o DIETIFIC mówią Ci, którzy już nam zaufali

dietific.pl Reviews with ekomi-pl.com

Dostępne kaloryczności - cena za zestaw 4 posiłkowy

 1400 kcal
100/98
zł/dzień | subskrypcja
1800 kcal
105/102
zł/dzień | subskrypcja
2000 kcal
107/105
zł/dzień | subskrypcja
2400 kcal
113/111
zł/dzień | subskrypcja
2600 kcal
115/113
zł/dzień | subskrypcja
ZAMAWIAM Online

Dodatkowe Informacje

➤ Zamawiając zestawy zbierasz punkty w programie lojalnościowym + 50 pkt za każde wydane 50 zł
➤ Za jednorazowe zamówienie o wartości co najmniej 1000 zł otrzymujesz dostęp do programu kafeteryjnego i darmowy abonament na 30 dni na jedną z wybranych aplikacji: Legimi, Audioteka, Mentorist, SuperMemo, Onet Premium
➤ Przy zamówieniu 2 zestawów jednocześnie pod ten sam adres - podwajamy punkty w programie lojalnościowym za Twoje zamówienie (punkty pojawią się na koncie w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia)
➤ Chcesz sprawdzić naszą dietę? Skontaktuj się z obsługą i odbierz rabat na zestaw testowy!

Oceny naszych diet

CATEROMARKET.PL
4.9/5
zdaniem 127 recenzentów
DIETLY.PL
4.9/5
 zdaniem 7742 recenzentów
GOOGLE.PL
4.8/5
zdaniem 128 recenzentów

Zamów swoją dietę

Skomponuj swoje zestawy. Złóż szybkie i wygodne zamówienie online. 
ZAMÓW ONLINE
Możesz także zamawiać kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Nasi dietetycy doradzą przy wyborze rodzaju diety, wariantów i kaloryczności.
dietific.pl Reviews with ekomi-pl.com
menu-circle