Miasta, w których dostaniesz nasz catering

Dostawy cateringu dietetycznego Dietifc są dostępne w większości miast: w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Łodzi, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu i blisko 100 innych. Zobacz czy Twoje miasto jest na zaznaczone na mapie poniżej.

Dostawy we wszystkich dużych miastach realizowane są bezpłatnie. Dostawa w miejscowościach okolicznych może być ograniczona czasowo lub wiązać się z dodatkową opłatą o czym każdorazowo informujemy przed przyjęciem zamówienia do realizacji.

Godziny dostaw: na terenie wszystkich miast dostawy odbywają się od 1:00 – 8:30, przy czym klient wybiera do której godziny dostawa musi być zrealizowana np. do 6:00 lub 7:30. W miejscowościach okolicznych – dostawy mogą odbywać się w godzinach wcześniejszych (zależnie od lokalizacji) np. do 5:00.

Jeżeli te godziny dostaw nie są dla Ciebie odpowiednie przed złożeniem zamówienia skontaktuj się z naszym BOK i sprawdź czy możemy je odpowiednio dla Ciebie dostosować.

Wszystkie dostawy realizowane są w systemie „pod drzwi” w związku z czym zalecamy przekazanie kurierowi odpowiednich informacji pozwalających dostarczyć zestaw stosownie do Państwa potrzeb. W przypadku kiedy dostawa „pod drzwi” nie jest możliwa (a wiemy, że takie przypadki się zdarzają) prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia przebiegu dostawy. Jeżeli zestawy mają być zostawione w miejscu, które jest zamknięte w godzinach wczesno porannych prosimy o kontakt i ustalenie odpowiednich godzin dostawy.

Znajdź swój adres i sprawdź, czy dostarczamy w Twoją okolicę!

KUJAWSKO-POMORSKIE
Bydgoszcz
Grudziądz
Inowrocław
Świecie
Toruń
Włocławek

ŁÓDZKIE
Łódź
Kutno

LUBELSKIE
Lublin

LUBUSKIE

Gorzów Wlkp

MAŁOPOLSKIE
Bochnia
Brzesko
Kraków
Myślenice

Niepołomice
Nowy Targ
Rabka
Tarnów
Wieliczka
Zakopane

MAZOWIECKIE
Gostynin
Płock
Radom
Warszawa

OPOLSKIE
Brzeg
Opole

PODKARPACKIE
Rzeszów

PODLASKIE

Białystok

POMORSKIE
Gdańsk
Gdynia
Lębork
Słupsk
Sopot
Wejherowo

ŚLĄSKIE
Bielsko biała
Bytom
Chorzów
Czechowice-Dziedzice
Częstochowa
Dąbrowa Górnicza
Gliwice
Goczałkowice-Zdrój
Jaworzno
Katowice
Knurów
Mikołów
Mysłowice
Pszczyna

Ruda śląska
Siemianowice Śląskie
Sosnowiec
Tychy
Zabrze

ŚWIĘTOKRZYSKIE
Kielce

WARMIŃSKO-MAZURSKIE
Elbląg

WIELKOPOLSKIE
Poznań

ZACHODNIOPOMORSKIE
Kołobrzeg
Koszalin
Szczecin

DOLNOŚLĄSKIE
Wrocław

Oto miejsca do których dostarczymy Twoje zestawy.


Chcesz mieć pewność, że Twój adres należy do naszego obszaru dostaw? Zadzwoń: +48 797 400 929 lub napisz:  zamowienia@dietific.pl i porozmawiaj z Biurem Obsługi Klienta.