Sprawdź gdzie dostarczamy diety

Dostawy do dużych miast

Dostawy cateringu dietetycznego Dietifc są dostępne w większości miast: w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Łodzi, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu i blisko 600 innych. Zobacz czy Twoje miasto jest na zaznaczone na mapie poniżej.

Dostawy do mniejszych miejscowości

Dostawy we wszystkich dużych miastach realizowane są bezpłatnie. Dostawa w miejscowościach okolicznych może być ograniczona czasowo lub wiązać się z dodatkową opłatą o czym każdorazowo informujemy przed przyjęciem zamówienia do realizacji.

Godziny dostaw

Na terenie wszystkich miast dostawy odbywają się od 1:00 – 8:30, przy czym klient wybiera do której godziny dostawa musi być zrealizowana np. do 6:00 lub 7:30.

W miejscowościach okolicznych – dostawy mogą odbywać się w godzinach wcześniejszych (zależnie od lokalizacji) np. do 5:00.

Jeżeli te godziny dostaw nie są dla Ciebie odpowiednie przed złożeniem zamówienia skontaktuj się z naszym BOK i sprawdź czy możemy je odpowiednio dla Ciebie dostosować.

Zasady dostaw

Wszystkie dostawy realizowane są w systemie „pod drzwi” w związku z czym zalecamy przekazanie kurierowi odpowiednich informacji pozwalających dostarczyć zestaw stosownie do Państwa potrzeb. 

W przypadku kiedy dostawa „pod drzwi” nie jest możliwa (a wiemy, że takie przypadki się zdarzają) prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia przebiegu dostawy. 

Jeżeli zestawy mają być zostawione w miejscu, które jest zamknięte w godzinach wczesno porannych prosimy o kontakt i ustalenie odpowiednich godzin dostawy.
Sprawdź swój kod pocztowy

Zamów swoją dietę

Skomponuj swoje zestawy. Złóż szybkie i wygodne zamówienie online. 
ZAMÓW ONLINE
Możesz także zamawiać kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Nasi dietetycy doradzą przy wyborze rodzaju diety, wariantów i kaloryczności.

Biuro Obsługi i dane kontaktowe

DTFC Eat Good Sp. z o. o. Sp. K.
Catering Dietetyczny Dietific.pl


Godziny obsługi klienta
Poniedziałek - Sobota: 6:00-18:00
Niedziela: nieczynne

Obsługa Telefoniczna
tel. +48 797 400 929

Obsługa Internetowa
zamowienia@dietific.plRegulaminPolityka prywatności
TU JESTEŚMY
dietific.pl Reviews with ekomi-pl.com
chevron-downmenu-circle