Sprawdź gdzie dostarczamy diety

Dostawy do dużych miast

Dostawy cateringu dietetycznego Dietifc są dostępne w większości miast: w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Łodzi, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu i blisko 600 innych. Zobacz czy Twoje miasto jest na zaznaczone na mapie poniżej.

Dostawy do mniejszych miejscowości

Dostawy we wszystkich dużych miastach realizowane są bezpłatnie. Dostawa w miejscowościach okolicznych może być ograniczona czasowo lub wiązać się z dodatkową opłatą o czym każdorazowo informujemy przed przyjęciem zamówienia do realizacji.

Znajdź swój adres i sprawdź, czy dostarczamy w Twoją okolicę!

KUJAWSKO-POMORSKIE
ŁÓDZKIE
Łódź
Kutno
LUBELSKIE
LUBUSKIE
MAŁOPOLSKIE
Bochnia
Brzesko
Kraków
Myślenice
Niepołomice
Nowy Targ
Rabka
Tarnów
Wieliczka
Zakopane
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
Brzeg
Opole
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
Bielsko-Biała
Bytom
Chorzów
Czechowice-Dziedzice
Częstochowa
Dąbrowa Górnicza
Gliwice
Goczałkowice-Zdrój
Jaworzno
Katowice
Knurów
Mikołów
Mysłowice
Pszczyna
Ruda śląska
Siemianowice Śląskie
Sosnowiec
Tychy
Zabrze
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
Kołobrzeg
Koszalin
Szczecin
DOLNOŚLĄSKIE

Godziny dostaw

Na terenie wszystkich miast dostawy odbywają się od 1:00 – 8:30, przy czym klient wybiera do której godziny dostawa musi być zrealizowana np. do 6:00 lub 7:30. 

W miejscowościach okolicznych – dostawy mogą odbywać się w godzinach wcześniejszych (zależnie od lokalizacji) np. do 5:00.

Jeżeli te godziny dostaw nie są dla Ciebie odpowiednie przed złożeniem zamówienia skontaktuj się z naszym BOK i sprawdź czy możemy je odpowiednio dla Ciebie dostosować.

Zasady dostaw

Wszystkie dostawy realizowane są w systemie „pod drzwi” w związku z czym zalecamy przekazanie kurierowi odpowiednich informacji pozwalających dostarczyć zestaw stosownie do Państwa potrzeb. 

W przypadku kiedy dostawa „pod drzwi” nie jest możliwa (a wiemy, że takie przypadki się zdarzają) prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia przebiegu dostawy. 

Jeżeli zestawy mają być zostawione w miejscu, które jest zamknięte w godzinach wczesno porannych prosimy o kontakt i ustalenie odpowiednich godzin dostawy.
Oto miejsca do których dostarczymy Twoje zestawy:

Zamów swoją dietę

Skomponuj swoje zestawy. Złóż szybkie i wygodne zamówienie online. 
ZAMÓW ONLINE
Możesz także zamawiać kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Nasi dietetycy doradzą przy wyborze rodzaju diety, wariantów i kaloryczności.
dietific.pl Reviews with ekomi-pl.com
chevron-downmenu-circle